Apgūstiet alfabētu, burtus, ciparus un zīmes

Learn alphabet, letters, numbers and signs

 

Vai atceraties to brīdi, kad pirmo reizi varējāt uzrakstīt visus alfabēta burtus? Kā sajutāties, kad sapratāt – “Es zinu visus burtus!”?  Kāda bija sajūta, skaitot visus skaitļus līdz 10?
Aizraujoši un  vienlaikus grūti! Tie bija pirmie mazie soļi, kas mūs tuvināja mācībām, izglītībai un pasaules izzināšanai.
PIKU komanda ir izveidojusi koka burtu un ciparu puzli. Šī puzle ir lieliska pašmācības spēle un būs aizraujošs rīks visiem zinātkārajiem bērniem, lai saistošā veidā sadraudzētos ar burtu un ciparu pasauli.

 Kā lietot PIKU puzli:

  • ievietojiet visus burtus un ciparus tukšajās vietās. Tas ir labs smalkās motorikas treniņš pirkstiem un izklaidēs ilgāku laiku;
  • pamēģiniet salikt visus burtus alfabētiskā secībā; sakārtojiet skaitļus secībā – no lielākajiem līdz mazākajiem;
  • nosauciet visus burtus alfabētiskā secībā, lai nostiprinātu alfabēta zināšanas;
  • novietojiet baltu lapu zem trafareta plāksnes, apvelciet kontūrlīnijas un iekrāsojiet tukšās vietas;
  • Spēlējiet vārdu rakstīšanas spēli. Uz papīra lapas vecāki uzraksta vārdu un noliek to bērna priekšā, kuram jāsaliek tas pats vārds no puzles burtiem. Aicinām jūs izmantot vārdus un burtus, kas neatkārtojas. Tas padarīs šo uzdevumu nedaudz grūtāku un interesantāku arī vecākiem.

Veidojot puzli, mēs domājām par burtu un ciparu rūpīgu glabāšanu, lai kāds nepazustu un visi vienmēr atrastos savās vietās. Tāpēc esam izveidojuši pamata plāksni, kas arī palīdz saglabāt visus burtus un ciparus.

 Puzli iesakām bērniem no 3 gadu vecuma.

Turpināt lasīt

Forest Animal

Atstāt komentāru

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.