Noteikumi

Distances līgums

Šajā interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs ir SIA PIKU, reģ. Nr. 40103943364, no vienas puses, turpmāk – Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk – Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu līgumu: Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt preces Pircējam saskaņā ar Pircēja pasūtījumu.

Piegādes un apmaksas kārtība

Pircējs pasūta preces, izmantojot šo vietni, norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu. Pircējs var samaksāt par preci, izmantojot interneta veikalā iebūvētos norēķinu rīkus vai samaksājot Pārdevēja sagatavoto rēķinu, kas Pircējam nosūtīts pa e-pastu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta. Pārdevējs nodrošina preču piegādi vai saņemšanu Pārdevēja norādītajā vietā 7 dienu laikā no samaksas saņemšanas par precēm, saskaņojot ar Pircēju piegādes vai saņemšanas laiku.

Tiesības atteikties

Pircējam ir tiesības atteikties no Preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam atteikuma vēstuli. Pēc Pircēja pieprasījuma Pārdevējs nosūta Pircējam atteikuma vēstules veidlapu pa e-pastu. Pircēja pienākums ir atdot preces Pārdevējam 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preču atdošanu Pārdevējam, sedz Pircējs.
Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:
 pasūtītās preces nevar atgriezt atbilstoši to būtībai,
 pasūtītās preces tiek veiktas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma;
 nav skaidru iebildumu par saražotā produkta kvalitātes neatbilstību vispārpieņemtajiem standartiem.
Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka “patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošības uzturēšanu atteikuma tiesību izmantošanas laikā”. Pārdevējs patur tiesības atteikt Pircējam atteikuma tiesības vai ieturēt kompensāciju gadījumā, ja ir bojāts produkts, neuzmanīgi rīkojies ar produktu lietošanas laikā vai netiek ievēroti norādījumi, ja tiek pazaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tā tiek zaudēta. iepakojums ir ievērojami bojāts.

Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, veicot pasūtījumu, Pircējs apstiprina, ka ir izlasījis un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un piegādāt preces atbilstoši Republikas likumdošanas prasībām. Latvijas. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi, tiks nosūtīti uz norādīto e-pastu un / vai tālruņa numuru.


 

Privātuma politika

IEDAĻA – KO MĒS DARAM AR JŪSU INFORMĀCIJU?

Kad jūs pērkat kaut ko no mūsu veikala, pirkšanas un pārdošanas procesa ietvaros mēs apkopojam jūsu sniegto personisko informāciju, piemēram, jūsu vārdu, tālruņa numuru, adresi un e-pasta adresi.
Kad jūs pārlūkojat mūsu veikalu, mēs automātiski saņemam arī jūsu datora interneta protokola (IP) adresi, lai sniegtu mums informāciju, kas palīdz mums uzzināt par jūsu pārlūkprogrammu un operētājsistēmu.
E-pasta mārketings (ja piemērojams): ar jūsu atļauju mēs varam jums nosūtīt e-pastus par mūsu veikalu, jaunajiem produktiem un citiem atjauninājumiem.

Saskaņā ar ES un Latvijas likumiem mums ir jāglabā maksājumu dokumentācija desmit gadus. Tas ir ilgums, kādā mēs glabāsim maksājumu dokumentāciju. Šī informācija tiek izmantota tikai iekšēji vai nodokļu iestāžu vajadzībām.

Mēs neapkopojam un neapstrādājam nekādus sensitīvus datus:

  • Rase vai etniskā izcelsme
  • Politiskie viedokļi
  • Reliģiskās vai filozofiskās pārliecības
  • Dalība arodbiedrībās
  • Ģenētiskie vai biometriskie dati
  • Veselība vai mirstība
  • Dzimumdzīve vai dzimumorientācija

IEDAĻA – Piekrišana

Kā jūs saņemat manu piekrišanu?
Kad jūs mums sniedzat personisko informāciju, lai pabeigtu darījumu, pārbaudītu savu kredītkarti, veiktu pasūtījumu, organizētu piegādi vai atgrieztu pirkumu, mēs domājam, ka jūs piekrītat, ka mēs to apkopojam un izmantojam tikai šī konkrētā iemesla dēļ.
Ja mēs pieprasīsim jūsu personisko informāciju sekundāra iemesla dēļ, piemēram, mārketinga jomā, mēs vai nu tieši lūgsim jūsu izteikto piekrišanu, vai arī nodrošināsim iespēju pateikt nē.

Kā es varu atsaukt savu piekrišanu?
Ja pēc izvēles jūs mainīsit savas domas, jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, lai mēs sazinātos ar jums, lai turpinātu apkopot, izmantot vai izpaust jūsu informāciju, sazinoties ar mums pa e-pastu info@piku.lv

IEDAĻA – INFORMĀCIJAS ATKLĀŠANA

Mēs varam izpaust jūsu personisko informāciju, ja to pieprasa likums vai ja jūs pārkāpjat mūsu pakalpojumu sniegšanas noteikumus.

IEDAĻA – IEPIRKT

Mūsu veikals ir izvietots vietnē Shopify Inc. Viņi mums nodrošina tiešsaistes e-komercijas platformu, kas ļauj mums pārdot savus produktus un pakalpojumus jums.
Jūsu dati tiek glabāti, izmantojot Shopify datu krātuvi, datu bāzes un vispārējo Shopify lietojumprogrammu. Viņi glabā jūsu datus drošā serverī aiz ugunsmūra.

Maksājums:
Ja pirkuma pabeigšanai izvēlaties tiešo maksājumu vārteju, mēs, iespējams, saglabāsim jūsu kredītkartes datus. Tas tiek šifrēts, izmantojot maksājumu karšu nozares datu drošības standartu (PCI-DSS). Jūsu pirkuma darījuma dati tiek glabāti tikai tik ilgi, cik tas nepieciešams pirkuma darījuma pabeigšanai. Pēc tam jūsu pirkuma darījuma informācija tiek dzēsta.
Visas tiešo maksājumu vārtejas atbilst PCI-DSS noteiktajiem standartiem, ko pārvalda PCI Drošības standartu padome, kas ir tādu zīmolu kā Visa, Mastercard, American Express un Discover kopīgs darbs.
PCI-DSS prasības palīdz nodrošināt drošu kredītkaršu informācijas apstrādi mūsu veikalā un tā pakalpojumu sniedzējos.

IEDAĻA – TREŠO PERSONU PAKALPOJUMI

Parasti mūsu izmantotie trešo pušu pakalpojumu sniedzēji apkopos, izmantos un atklās jūsu informāciju tikai tiktāl, cik tas nepieciešams, lai ļautu viņiem sniegt mums sniegtos pakalpojumus.
Tomēr dažiem trešo pušu pakalpojumu sniedzējiem, piemēram, maksājumu vārtejām un citiem maksājumu darījumu apstrādātājiem, ir savas privātuma politikas attiecībā uz informāciju, kas mums viņiem jāsniedz par jūsu pirkumiem saistītajiem darījumiem.
Šiem pakalpojumu sniedzējiem iesakām izlasīt viņu konfidencialitātes politikas, lai jūs varētu saprast, kā šie pakalpojumu sniedzēji apstrādās jūsu personisko informāciju.
Īpaši atcerieties, ka daži pakalpojumu sniedzēji var atrasties vai tiem ir iespējas, kas atrodas citā jurisdikcijā nekā jūs vai mēs. Tātad, ja jūs izvēlaties turpināt darījumu, kas saistīts ar trešās puses pakalpojumu sniedzēja pakalpojumiem, uz jūsu informāciju var attiekties tās jurisdikcijas (jurisdikciju) likumi, kurā atrodas šis pakalpojumu sniedzējs vai tā iekārtas.
Piemēram, ja atrodaties Kanādā un jūsu darījumu apstrādā maksājumu vārteja, kas atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs, tad uz jūsu personisko informāciju, kas izmantota šī darījuma veikšanai, var attiekties atklātība saskaņā ar Amerikas Savienoto Valstu tiesību aktiem, tostarp Patriot Act.
Tiklīdz jūs pametīsit mūsu veikala vietni vai tiksit novirzīts uz trešās puses vietni vai lietojumprogrammu, uz jums vairs neattiecas šī konfidencialitātes politika vai mūsu vietnes pakalpojumu sniegšanas noteikumi.

Pašlaik maksājumiem izmantojam PayPal. Lai iegūtu plašāku informāciju, lūdzu, skatiet viņu konfidencialitātes politiku. Mēs izmantojam MailChimp, lai apkopotu un uzglabātu jūsu informāciju. Plašāku informāciju, lūdzu, skatiet MailChimp konfidencialitātes politikā.

Saites
Noklikšķinot uz saitēm mūsu veikalā, tās var novirzīt jūs prom no mūsu vietnes. Mēs neesam atbildīgi par citu vietņu privātuma praksi un aicinām jūs izlasīt viņu konfidencialitātes paziņojumus.
Google analītika:
Mūsu veikals izmanto Google Analytics, lai palīdzētu mums uzzināt, kas apmeklē mūsu vietni un kādas lapas tiek skatītas.

IEDAĻA – DROŠĪBA

Lai aizsargātu jūsu personisko informāciju, mēs veicam saprātīgus piesardzības pasākumus un ievērojam nozares labāko praksi, lai pārliecinātos, ka tā netiek nepareizi pazaudēta, izmantota nepareizi, tai nav piekļuves, netiek izpausta, mainīta vai iznīcināta.
Ja jūs sniedzat mums savu kredītkartes informāciju, informācija tiek šifrēta, izmantojot drošās ligzdas slāņa tehnoloģiju (SSL), un tiek glabāta ar AES-256 šifrēšanu. Lai gan neviena pārraides metode internetā vai elektroniskā glabāšana nav 100% droša, mēs ievērojam visas PCI-DSS prasības un ieviešam papildu vispārpieņemtus nozares standartus.

IEDAĻA – Piekrišanas vecums

Izmantojot šo vietni, jūs apliecināt, ka esat vismaz pilngadīgs savā dzīvesvietas štatā vai provincē vai esat pilngadīgs savā dzīvesvietas štatā vai provincē un esat mums devis savu piekrišanu atļaut jebkuru no jūsu nepilngadīgajiem apgādājamiem izmantot šo vietni.

IEDAĻA – ŠĪS PRIVĀTUMA POLITIKAS IZMAIŅAS

Mēs paturam tiesības jebkurā laikā mainīt šo konfidencialitātes politiku, tāpēc, lūdzu, bieži to pārskatiet. Izmaiņas un precizējumi stāsies spēkā uzreiz pēc to ievietošanas vietnē. Ja veicam būtiskas izmaiņas šajā politikā, mēs šeit paziņosim, ka tā ir atjaunināta, lai jūs būtu informēts par to, kādu informāciju mēs apkopojam, kā mēs to izmantojam un kādos apstākļos, ja tādi ir, mēs izmantojam un / vai izpaužam to.
Ja mūsu veikals tiek iegādāts vai apvienots ar citu uzņēmumu, jūsu informācija var tikt nodota jaunajiem īpašniekiem, lai mēs turpinātu jums pārdot produktus.

JAUTĀJUMI UN INFORMĀCIJA PAR KONTAKTU

Ja vēlaties: piekļūt, labot, labot vai dzēst jebkādu personisko informāciju, kas mums ir par jums, reģistrēt sūdzību vai vienkārši vēlaties iegūt vairāk informācijas, sazinieties ar mūsu privātuma atbilstības amatpersonu Laimu, sūtot e-pastu uz: info@piku.lv


 

Sazinies ar mums

Ja jums ir kādi jautājumi